Sevdaforumu
Sevdaforumu
Sevdaforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevdaforumu

Film, Albüm, Bollywood.Mp3, Online film Merkezi

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Deli Yürek Dizi Müzikleri 2 Full Album indir
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:47 pm tarafından ayars

» Nisan Yagmuru ( Hint Filimi ) online türkce izle
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2016 7:27 pm tarafından maho1

» DUYURU OKUYUN ÖNEMLI
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2015 11:37 pm tarafından samirselimhamza

» OM Shanti OM Almanca Hint Filmi izle
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2015 11:35 pm tarafından samirselimhamza

» Koi mil gaya (2003) Almanca Hint film Izle
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2015 12:49 am tarafından saloz81

» Khushı almanca dublaj ızle
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2015 1:35 am tarafından samirselimhamza

» Dil Se 1998 Von ganzem Herzen Almanca Dublaj Izle
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimePaz Nis. 05, 2015 11:15 pm tarafından Asya01

» My Name Is Khan - Almanca Dublaj Izle
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimePaz Nis. 05, 2015 11:13 pm tarafından Asya01

» hintfilmi hamal
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2015 7:15 am tarafından skander

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
Admin
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Vote_lcapZeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Voting_barZeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Vote_rcap 
virane46
Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Vote_lcapZeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Voting_barZeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Vote_rcap 
kayserili
suat49
nehir
jale
in_the_dark
karagözlüm58
savasan
shruikan
Forum

Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman!

YazarMesaj
virane46
Admin
virane46

Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Empty
MesajKonu: Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman!   Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 4:15 am

Sevilen Tiyatro Sanatçısı Zeki Alasya Kanal A’da yayınlanan Sporvizyon programında Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Belki kimsenin yapamadığı şekilde olan bu eleştiriler, ilk İspanya maçının ardındandı! Ve Alasya sert şekilde uyarıyordu..

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Türkiye

Alasya sert şekilde uyarıyor ve şunları diyordu;
"Bu adam ikinci maçta da bildiğini okuyacaktır!"
İşte Alasya'nın tecrübeli teknik adamın kameralara oynadığını belirterek, psikolojik sorunları olabileceğini iddia ettiği o konuşması;

“40 yıldır sinema ve televizyon ile uğraşıyorum. 33 yıldır da yönetmenlik yapıyorum. Ve benim karşımda rol yapan insanlar vardır hep. Rol yapan insanların tavrını bilirim. Bir teknik direktör maçın 85. dakikasında, takımın sonu olabilecek bir maçta, kritik bir dakikada üstelik takım mağlupken ve bu durumda takımın her şeyi bitecekken, hangi kamera bana bakıyor, beni seçiyor ben nasıl rol yapmalıyım diye düşünüyorsa bu beni endişelendirir.. Bunu Fatih Terim’in yüzüne bakarak anlıyorum. Onun çok ciddi boyutlarda problemleri var diye düşünüyorum. Bunu niçin söyledim? Bu bir satış meselesidir. Eğer o satışıyla kendisini kabul ettiriyorsa ve amiyane bir tabirle yutturuyorsa hiç kimseye sözüm yok. Demek ki iyi oyuncu ve yutturuyor. Ama benim endişem şuradan kaynaklanıyor. Bu psikolojide, bu kendisini üstün görme hastalığında olan insanlar hatalarını kabul etmezler. Farkına varsalar bile üstüne giderler ki bugüne kadar çok gitti. Üç tane oyuncudan bahsettik. Neden bu oyuncular alınmıyor diye. O Teknik Direktör kaldıkça almayacaktır onları. Bu o tip insanların bir üründür! Benim kendisiyle hiç alıp veremediğim yok. Çok nadiren karşılaşırız. Saygıyla merhaba deriz o kadar. Ama üzülerek gördüğüm bir manzara bu benim. Ve özellikle 5 dakika kala takım giderken, milli takım giderken, kameraları kontrol ederek rol yapmaya başlaması bende bir dehşet duygusu uyandırmıştır. Sen kompleksleri bir tarafa bırak. Bir oyuncu varsa alman gereken al. Çünkü senin gibi benim de milli takımım. Ben bu işin peşine düşerim, hesabını sorarım. Suratını beğenmedim, bana tavrını beğenmedim diye yapamazsın o seçimi. Önce milli takımın kime ihtiyacı var, kim bu milli takıma artı bir şey getirir, en iyi sonucu kiminle alırsın bakarak bütün kompleksleri kenara iterek bunları alması lazım. Şimdi ben bu adamdan böyle bir şey beklemiyorum. Dolayısıyla birinci maçtan çıkaracağı dersler olduğuna inanmıyorum. Kendisinden başka kimse yok ya. Merkez benci bir tavırda. Bu adam ikinci maçta da bildiğini okuyacaktır”Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman! Zekialasya_sporvizyon

Zeki Alasya'dan Terim'e bombardıman!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sol kulağı iyi duyabilen daha zeki.
» Hafif kilo zeki yapıyor
» Zekİ Erdem- AldiĞim Nefesİm indir
» Zeki Sadık - Yalan İstanbul 2008 full indir