Sevdaforumu
Sevdaforumu
Sevdaforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevdaforumu

Film, Albüm, Bollywood.Mp3, Online film Merkezi

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Deli Yürek Dizi Müzikleri 2 Full Album indir
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:47 pm tarafından ayars

» Nisan Yagmuru ( Hint Filimi ) online türkce izle
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2016 7:27 pm tarafından maho1

» DUYURU OKUYUN ÖNEMLI
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2015 11:37 pm tarafından samirselimhamza

» OM Shanti OM Almanca Hint Filmi izle
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2015 11:35 pm tarafından samirselimhamza

» Koi mil gaya (2003) Almanca Hint film Izle
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2015 12:49 am tarafından saloz81

» Khushı almanca dublaj ızle
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2015 1:35 am tarafından samirselimhamza

» Dil Se 1998 Von ganzem Herzen Almanca Dublaj Izle
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimePaz Nis. 05, 2015 11:15 pm tarafından Asya01

» My Name Is Khan - Almanca Dublaj Izle
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimePaz Nis. 05, 2015 11:13 pm tarafından Asya01

» hintfilmi hamal
''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2015 7:15 am tarafından skander

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
Admin
''Özür değil, af diliyorum'' Vote_lcap''Özür değil, af diliyorum'' Voting_bar''Özür değil, af diliyorum'' Vote_rcap 
virane46
''Özür değil, af diliyorum'' Vote_lcap''Özür değil, af diliyorum'' Voting_bar''Özür değil, af diliyorum'' Vote_rcap 
kayserili
suat49
nehir
jale
in_the_dark
karagözlüm58
savasan
shruikan
Forum

''Özür değil, af diliyorum''

YazarMesaj
virane46
Admin
virane46

''Özür değil, af diliyorum'' Empty
MesajKonu: ''Özür değil, af diliyorum''   ''Özür değil, af diliyorum'' Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 5:48 pm

Eskişehirspor'da kadro dışı kalan Batuhan Karadeniz, ilk kez konuştu ve çok samimi açıklamalar yaptı! Özür değil af dilediğini ifade eden Batuhan, hatasını kabul etti, "Futbolum elimden alınmasın" dedi! Genç futbolcu, "Seni Real Madrid'e alacağım deseler bile bir daha o hatayı yapmam" dedi..

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Eskişehirspor

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına açıklamalarda bulunan Batuhan Karadeniz'in çarpıcı sözlerini Ajansspor.com derledi.

24 Nisan 1991 doğumlu olduğunu ve henüz 18 yaşında bile basmadığını belirten Batuhan, hata yaptığını kabul ettiğini ifade ederken, “Bu benim için kötü bir anı ve bu nedenle geriye dönmek istemiyorum. Pişmanım zaten.. Geri dönmeyi sevmiyorum.. Hatalıyım, kabul ediyorum” dedi.

Camiasından af dilediğini kaydeden genç oyuncu şunu söyledi; “Başta Rıza hocam, başkanımız, Beşiktaş’ımız ve yüce-büyük taraftarımızdan özür değil, hatta af diliyorum. Pişmanın, üzülüyorum böyle olduğu için.”

Rıza Çalımbay’ın, Batuhan’a para cezası yerine en sevdiği şey olan futbolu elinden alarak ders vermek istedikleri yönündeki açıklamasının kendisine hatırlatılması üzerine ise genç futbolcu şu ifadeleri kullandı;
“Futbolu gerçekten çok şey seviyorum. Üstümü başımı, varlığımı her şeyimi alsınlar ama benden futbolumu almasınlar. Ben futbol oynamayı çok istiyorum.. Çok küçükten beri futbol oynuyorum. 6-7 yaşımda başladım profesyonel olarak. Herhangibir para, şöhret için değil, sevdiğim için bu işi yapıyorum ve mutluyum”..

Genç yıldızın sözlerinde samimi olduğu her halinden belli olurken, sözlerini şu şekilde noktaladı;
“Bu, bir daha olmayacak şeyler arasına girdi benim için. Beni şimdi öldürseler bir daha öyle şey yapmam.. ‘Trilyonları verelim’ deseler, hatta ‘Real Madrid’e alacağım’ deseler bile bir daha o yanlışı yapmam”.''Özür değil, af diliyorum'' Batuhan_tv_program

''Özür değil, af diliyorum''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Benden yüz bulması mümkün değil!''