Sevdaforumu
Sevdaforumu
Sevdaforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevdaforumu

Film, Albüm, Bollywood.Mp3, Online film Merkezi

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Deli Yürek Dizi Müzikleri 2 Full Album indir
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:47 pm tarafından ayars

» Nisan Yagmuru ( Hint Filimi ) online türkce izle
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2016 7:27 pm tarafından maho1

» DUYURU OKUYUN ÖNEMLI
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2015 11:37 pm tarafından samirselimhamza

» OM Shanti OM Almanca Hint Filmi izle
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2015 11:35 pm tarafından samirselimhamza

» Koi mil gaya (2003) Almanca Hint film Izle
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2015 12:49 am tarafından saloz81

» Khushı almanca dublaj ızle
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2015 1:35 am tarafından samirselimhamza

» Dil Se 1998 Von ganzem Herzen Almanca Dublaj Izle
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimePaz Nis. 05, 2015 11:15 pm tarafından Asya01

» My Name Is Khan - Almanca Dublaj Izle
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimePaz Nis. 05, 2015 11:13 pm tarafından Asya01

» hintfilmi hamal
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2015 7:15 am tarafından skander

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
Admin
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Vote_lcapSemih: "Biz ne yaptık böyle?" Voting_barSemih: "Biz ne yaptık böyle?" Vote_rcap 
virane46
Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Vote_lcapSemih: "Biz ne yaptık böyle?" Voting_barSemih: "Biz ne yaptık böyle?" Vote_rcap 
kayserili
suat49
nehir
jale
in_the_dark
karagözlüm58
savasan
shruikan
Forum

Semih: "Biz ne yaptık böyle?"

YazarMesaj
virane46
Admin
virane46

Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Empty
MesajKonu: Semih: "Biz ne yaptık böyle?"   Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 6:13 am

Olaylı Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde kırmızı kart gören futbolculardan Fenerbahçe ve milli takımın golcüsü Semih Şentürk, "Kırmızı kartı kendime yakıştıramadım" dedi! Arda Turan ile yaşananları da anlatan Semih, bir daha böyle bir olaya karışmayacağına dair söz verdi!

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Fenerbahçe

Ali Sami Yen Stadı'nda oynanan ve golsüz berabere biten Galatasaray - Fenerbahçe maçının son dakikasında kırmızı kart görerek oyun dışı kalan Semih Şentürk, son dakikalarda çıkan olaylarla ilgili olarak yaptığı kulübün resmi İnternet sitesine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Semih, açıklamasında, "Galatasaray ile oynadığımız derbi maçı sonrası, hayatımın en kötü gecelerinden birini geçirdiğimi söyleyebilirim. Maç sonrasında, maçın stresini atlatıp eve gittiğimde olanın bitenin ancak farkına varabildim. Yaşanılan olaylardan büyük üzüntü ve huzursuzluk duydum. Bütün bir gece boyunca kendime hep "Biz ne yaptık böyle?" sorusunu sordum durdum. Tüm Türkiye'nin gözleri önünde, ülkemizin idol oyuncuları olarak yaptıklarımız bize hiç yakışmadı. Profesyonel futbol yaşantımda ilk kez gördüğüm kırmızı kartı kendime hiç yakıştıramadım. Maç içinde bir futbolcu maçın heyecanı, stresi ve yaşadığı baskı nedeniyle çok sağlıklı düşünemeyebilir. Çoğu zaman dışarıda çok sakin kişiliği olan futbolcular bile, saha içinde farklı bir kimliğe bürünebilir. Ben genellikle sinirlerine hakim olabilen, sakin bir kişiliğe sahibimdir. Ancak bu kez maçın aşırı gerginliğinden ben de etkilendim. Maçın son dakikalarında çıkan olaylarda asıl amacım ortalığı yatıştırmak olmasına rağmen, Arda'yı ayırmak isterken, kontrolsüzce yaptığım sert hareket hem Arda, hem de izleyenler tarafından yanlış algılandı. Sonrasında ise Arda'nın verdiği tepki neticesinde benim de sinirlerim boşaldı ve kimsenin görmek istemediği o tatsız olaylar ortaya çıktı" dedi.

Arda'yla yumruklaşması olayına da değinen Semih, "Arda benim için çok farklı biri. Bir rakip, bir meslektaştan öte, benim için bir kardeş. Avrupa Şampiyonası sırasında yaklaşık 45 gün boyunca Milli Takımda Arda ile yediğim, içtiğim ayrı gitmedi. Birlikte sevindik, birlikte üzüldük. Daha sonraki Milli Takım kamplarında da durum aynı idi. Gerçek bir ağabey-kardeşin ilişkisi ancak bizimki kadar olabilirdi. Böylesi bir ilişkinin, anlık bir sinir ve tepki sonucu bozulmasına ne ben, ne de Arda izin verir" diye konuştu.

Üzüntüsünü tekrar tekrar ifade eden Semih sözlerini, "Öncelikle tüm futbolseverlerden onları böylesi olaylara tanıklık ettirdiğimiz için ve bize yakışmayan davranışlarda bulunduğumuz için, özür diliyorum. Sonrada canım kardeşim sevgili Arda' yla birlikte böyle bir olaya karışmış olmaktan duyduğum üzüntüyü belirtmek istiyorum. Ben kendi adıma bir daha böyle bir olaya karışmayacağımın sözünü veriyorum" diyerek noktaladı.Semih: "Biz ne yaptık böyle?" Arda_semih_olay_yakin

Semih: "Biz ne yaptık böyle?"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Başarılı kadro bozulmazsa.."
» "Bursa-A.Gücü maçı mercek altına alınmalı!"
» Volkan: "Hayretler içindeyim"
» "Rakibimiz çok açık vermedi"
» "Daha fazla gol atmak istiyorum"