Sevdaforumu
Sevdaforumu
Sevdaforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevdaforumu

Film, Albüm, Bollywood.Mp3, Online film Merkezi

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Deli Yürek Dizi Müzikleri 2 Full Album indir
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2016 1:47 pm tarafından ayars

» Nisan Yagmuru ( Hint Filimi ) online türkce izle
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2016 7:27 pm tarafından maho1

» DUYURU OKUYUN ÖNEMLI
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2015 11:37 pm tarafından samirselimhamza

» OM Shanti OM Almanca Hint Filmi izle
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2015 11:35 pm tarafından samirselimhamza

» Koi mil gaya (2003) Almanca Hint film Izle
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2015 12:49 am tarafından saloz81

» Khushı almanca dublaj ızle
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2015 1:35 am tarafından samirselimhamza

» Dil Se 1998 Von ganzem Herzen Almanca Dublaj Izle
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimePaz Nis. 05, 2015 11:15 pm tarafından Asya01

» My Name Is Khan - Almanca Dublaj Izle
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimePaz Nis. 05, 2015 11:13 pm tarafından Asya01

» hintfilmi hamal
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2015 7:15 am tarafından skander

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
Admin
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Vote_lcap"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Voting_bar"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Vote_rcap 
virane46
"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Vote_lcap"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Voting_bar"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Vote_rcap 
kayserili
suat49
nehir
jale
in_the_dark
karagözlüm58
savasan
shruikan
Forum

"Ciddi anlamda etkileniyoruz"

YazarMesaj
virane46
Admin
virane46

"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Empty
MesajKonu: "Ciddi anlamda etkileniyoruz"   "Ciddi anlamda etkileniyoruz" Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 1:59 am

Trabzonspor'un Nijeryalı oyuncusu Isaac Promise, taraftarın olumsuz reaksiyonlarından ciddi anlamda etkilendiklerini söylerken, "Eleştiriler konusunda beni endişelendiren pek bir şey yok açıkçası" dedi.

Isaac Promise, Trabzonspor Dergisi'ndeki röportajında, kendisine yapılan eleştirilere ilişkin olarak, ''Özellikle burada oynadığım süreçte kimse yapabileceklerimi görmedi. Bazen oluyor zor bir gün geçiriyorsunuz, bazen oluyor moralsiz oluyorsunuz. Ancak ben kendi potansiyelimi biliyorum. Yapabileceklerimin tamamını gösteremediğimi biliyorum. Bu nedenle eleştiriler konusunda beni endişelendiren pek bir şey yok açıkçası'' dedi.

Trabzon'da herkesin futbolla ilgilendiğini ifade eden Isaac Promise, ''Trabzonspor taraftarının bazen çılgınca şeyler yapmasını normal karşılıyorum. Çünkü herkes başarı bekliyor. Futbolla yatıp futbolla kalkan insanların başarı beklemesi de çok normal'' diye konuştu.

Taraftardan sabırlı olmalarını rica eden Isaac Promise, şöyle devam etti:
''Özellikle bizler sahada mücadele ederken bunu yapmaları çok önemli. Takım olarak elimizden gelenin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Taraftarlarımızın olumsuz reaksiyonlarından ciddi anlamda etkileniyoruz. Futbolcu etkilenmemeli, işini yapmalı diye bir şey yok. Sonuçta hepimiz insanız ve ister istemez etkileniyoruz. Yani tribündeki olumsuzluk kesinlikle sahaya olumlu yansımaz, bunun bilincinde olurlarsa oyuna katkı sağlarlar.''

Trabzonspor için iyi bir yıl olacağına inandığını ifade eden Isaac Promise, bunun için sabırlı olunması gerektiğini, bunun gerçekleşmesi halinde başarının geleceğine inandığını kaydetti"Ciddi anlamda etkileniyoruz" Isaac_idman_selam

"Ciddi anlamda etkileniyoruz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Başarılı kadro bozulmazsa.."
» "Bursa-A.Gücü maçı mercek altına alınmalı!"
» "Farklı bir G.Saray geliyor!"
» "Daha fazla gol atmak istiyorum"
» "Rakibimiz çok açık vermedi"